KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12044350

nr 1204 4350

Axel Nipstad

(1901-1953), Sverige

Oljemålning, Signerad Nipstad. Olja på pannå, 45x60 cm

måndag 17 september 2018
kl 19:21:13

Axel Nipstad

Läs mer om Axel Nipstad